Jakie kody bonusowe oferuje bet365

bet365-banner

By sprostać oczekiwaniu naszych klientów staramy się nadążyć ze swoimi promocjami i bonusami i szukamy rozmaitych różnych dyscyplin, takich różnorodnych działań, byście nigdy u nas nie popadali w monotonię, a co najważniejsze, mogli obstawiać swoje najbardziej lubiane dyscypliny sportowe, na których to znacie się najlepiej – tutaj pełna lista http://twojtyp.pl/bukmacherzy/bonusy/bet365-bonus.html. My dokładamy natomiast wszelkich starań, do tego żeby nasze oferty były nie tylko konkurencyjne, ale nawet bezkonkurencyjne, czyli po prostu najlepsze na rynku. Poza tym mamy np. w porównaniu do zakładów stacjonarnych, niezwykłą opcję zamykania zakładów. Kiedy widzisz więc, że kupon ma się ku upadkowi, zawsze możesz go zamknąć. A jeśli z kolei zamkniesz go w odpowiednim momencie, możesz na domiar tego… wygrać przegrany kupon! Ale o tym napiszemy jeszcze nieco później. Wróćmy zatem jednak do konkretów.

Start z bonusem 100% do 200 złotych!

A więc, przejdźmy do tego, że pomyślnie zarejestrowałeś się, przeszedłeś też weryfikację i w konsekwencji postanowiłeś grać. Odebrałeś maila? Świetnie. Masz też już swój indywidualny kod? Super. A zatem co teraz? A więc teraz tylko deponujesz pieniądze na swoje konto. I dosłownie tyle, ile zdeponujesz w tym swoim pierwszym działaniu, tyle dostaniesz od nas w prezencie. To wszystko jest na start. Na dzień dobry. W ramach dziękczynienia za to, że zdecydowałeś się rozpocząć przygodę z nami. Jesteśmy ci za to bardzo wdzięczni, a przy tym, zazdrościmy ci tego, bo tak się składa, że twój bonus za samo wejście do gry, która nazywa się obstawianiem wyników zawodów sportowych wszelkiej maści – po prostu dostajesz niezłą kasę. I to właśnie nie byle jaką, bo maksymalnie możesz uzyskać nawet 200 zł! Wówczas na dzień dobry dostajesz 400! To już chyba nieźle – dostać 200 zł za darmo, prawda? Dwie stówy to nie lada forsa, pamiętaj o tym. Musimy jednak jeszcze zaznaczyć, że oprócz górnego limitu tego bonusu, jest również dolny. To znaczy że, minimum musisz wpłacić 20 złotych, tak aby uzyskać drugie tyle na koncie. Oczywiście, sugerujemy Ci wpłacić 200, bo to daje Ci największy gratis na samym początku, a wówczas można zacząć grać i działać również w tych najbardziej ryzykownych zakładach – bo w końcu, niczym nie ryzykujesz, obstawiając praktycznie nie swoje pieniądze? A zatem spróbuj od razu pełną parą w zakładzie AKO, czyli zakładzie kumulującym nawet więcej niż jedno zdarzenie na stawkę co najmniej pięć (5).

Tenis też ma bonus

Tenis, ta bardzo piękna i szlachetna dyscyplina sportowa. Cieszy się w Polsce sporym zainteresowaniem. A to za sprawą występów Fibaka czy Grzybowskiej zyskała sobie większą popularność. Dodatkowo,  za grę „Jerzyka”, czyli Jerzego Janowicza i „Isi”, czyli Agnieszki Radwańskiej, jak również jej siostry, Urszuli. U nas ta gra także  ma swój bonus. A więc specjalnie dla miłośników tenisa zarówno tych dawnych, jak i także tych, którzy dopiero od niedawna zaczęli się interesować tym sportem mamy piękny bonus  w postaci 50%. Jest to dokładnie połowa tego, co wpłacasz na dany zakład, a my też dołożymy. A na jakich zasadach? Obstaw dwa zdarzenia, czyli co najmniej dwa na rynkach takich, jak: ATP, Challenger, Wygra mecz oraz Zwycięzca pierwszego seta, Zakłady na set dla pojedynczych/podwójnych meczów z wydarzeń wielkoszlemowych, Puchar Davisa/Hopmana lub Fed Cup. Jeśli wygrasz – dopłacamy połowę. Wszystko wytłumaczone jest tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Bet365.

A zatem szalej już na samym początku, a możesz już na starcie okazać się niezłym wyjadaczem i ostrym zawodnikiem! Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *